DETEP Konferencia Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar

2017, december 01.

Felhívás!

A Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kara DETEP Konferenciát hirdet, melynek jelentkezési feltételei az alábbi dokumentumban találhatók meg.

Konferencia időpontja: 2017. december 1. péntek 9.00 óra, GYTK Központi Gyógyszertár

Jelentkezési feltétel: DETEP tagság a DE GYTK keretein belül

Jelentkezési és absztrakt beküldési határidő: 2017. november 24. péntek 12:00

Választható nyelv: angol és magyar

Előadás: 10 perc előadás + 5 perc diszkusszió Előadási formai követelményei: Microsoft Office Power Point 2013 (.ppt vagy pptx formátumban elmentve)

Absztrakt információk: Legfeljebb A/4 terjedelmű, 2000 karakteres összefoglaló, melyet Bevezetés, Célkitűzés, Eredmények, Összefoglalás részre legyenek tagolva, maximum egy ábrával, szükség esetén irodalomjegyzékkel.

Díjazás: A részvétel 2 DETEP teljesítménykreditet ér. Angol nyelvű előadás esetén 3 kredit kapható.

A kitöltött jelentkezési lapot és az absztraktot a mellékelt formátumot használva csavas.magdolna@science.unideb.hu email címre juttassa el.

(Jelentkezesi_lap_név_GYTKDETEP2017.doc illetve Absztrakt_név_GYTKDETEP_2017.doc)

Bármilyen kérdésükkel a GYTK DETEP koordinátorához, Dr. Csávás Magdolnához fordulhatnak, a csavas.magdolna@science.unideb.hu e-mail címen.

Üdvözlettel: A DETEP GYTK Konferencia szervezői